Każdy szuka czegoś ciekawego.

Masz problem, napisz !

NOWE MOŻLIWOŚCI

Nowy system forum pozwala na dotarcie jeszcze dalej.

NA TOPIE

Nasze tematy, porady są wysoko w topach.

STATY NA PLUS

Wysokie pozycje powodują większe zainteresowanie.

Wieści na forum o firmach

Aranżacja wnętrz

Strona główna > Ogród > Ozdoby > Aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz

16.09.2016 00:30:09 

Cześć – witam. Mam dom w Swarzędzu po babci i chcę go odremontować, bo generalnie design panuje dam dość babciny :) Jakiego projektanta polecicie do takiego przerobienia wnętrz na bardziej nowoczesne?

16.09.2016 15:18:56 

Moja żona to ma pełno pomysłów jeśli chodzi o aranżacje, więc my to w domu nie potrzebujemy architekta :P Ale chyba w ogóle kobiety mają taki zmysł dekoracyjny, potrafią wszystko fajnie ozdobić.

17.09.2016 21:12:13 

Nie mam pomysłu kogo by tutaj polecić. Jak chcemy zrobić remont to szukam w necie jakiś projektów, inspiracji, jest tego trochę. Można na specjalistycznych portalach zwłaszcza takie wizualizacje znaleźć.

18.09.2016 18:13:50 

Robiliśmy parę tygodni temu kuchnię w domu i jeśli chodzi o projekt to w całości został wykonany przez markę Vivere Colorito. Polecam. Współpraca bardzo profesjonalna, nie było problemów z nieodbieraniem telefonu, czy narzucaniem nam swojej wizji, a wiem, że sporo osób na takie traktowanie narzeka jeśli chodzi o studia projektowe. Mój brat swego czasu miał przeboje z jedną firmą. Tel do biura jest na studiovc.pl.

19.09.2016 07:47:28 

Miałem robioną łazienkę według profesjonalnego projektu, ale to akurat wygrałem w konkursie (firma była z Krakowa), więc za darmoszkę ;) Fajnie im to wyszło, łazienka z kabiną i wanną, funkcjonalna, w ciekawej kolorystyce.

20.09.2016 17:54:43 

Jak sobie przeglądałem cenniki architektów wnętrz to wcale nie są one jakoś mega wygórowane. Całe życie uważałem, że to jednak jedna z tych usług zarezerwowana dla milionerów, ale do nie końca tak jest.

21.09.2016 08:44:21 

Moja bratowa jest architektem, ale ona się bardziej specjalizuje w budynkach przemysłowych, halach produkcyjnych, jakiś wielkoobszarowych sklepach, z tego co wiem to domów nie aranżuje.

22.09.2016 10:56:44 

Jest w Swarzędzu taka firma jak Studio VC, polecam. Szybko udało się przygotować projekt kuchni i łazienki dla mnie. Pomoc w doborze materiałów, projekt mebli, pełne wsparcie. Pod względem logistycznym cała współpraca bardzo mi się podobała. Szybka odpowiedź na moje zgłoszenie, spotkanie w miłej atmosferze, a potem już poszło sprawnie. Pani architekt co jakiś czas doglądała realizację, także wszystko przebiegło zgodnie z projektem.

23.09.2016 15:51:43 

Ostatnio się rozglądam za jakimś projektantem bo chciałbym salon sobie trochę przerobić. Myślę w ogóle o wyburzeniu jednej ścianki działowej od przedpokoju, żeby trochę przestrzeni zyskać. Zobaczymy jak to będzie i czy się uda.

Ostatnio dodane posty

Dobrze zaprojektowane wnętrze wpływa realnie na wartość inwestycyjną/sprzedaży nieruchomości w przyszłości. To, co wkładasz w usługę to wyjmiesz po pewnym czasie na spokojnie.

Właśnie ludzie patrzą głównie na wygląd, a nie doskonałości techniczne, jakieś głębsze, więc home staging sprawdza się nawet w mocno zaniedbanych budynkach.

Teraz biura projektowe to robią wszystko kompleksowo, więc zamiast szukać ekipy budowlanej to lepiej zajrzeć do projektanta.

© Copyright Wiescinaforum.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.