Każdy szuka czegoś ciekawego.

Masz problem, napisz !

NOWE MOŻLIWOŚCI

Nowy system forum pozwala na dotarcie jeszcze dalej.

NA TOPIE

Nasze tematy, porady są wysoko w topach.

STATY NA PLUS

Wysokie pozycje powodują większe zainteresowanie.

Wieści na forum o firmach

Gdzie na kurs komputerowy?

Strona główna > Sprzęt elektroniczny > Komputery przenośne > Gdzie na kurs komputerowy?

Gdzie na kurs komputerowy?

30.11.2013 00:10:01 

Projektuję już strony od jakiegoś czasu, ale to jeszcze nie ten poziom. Może wiecie gdzie można się poduczyć w tym względzie? Chodzi mi o jakiś stacjonarny kurs z projektowania, Joomla oraz te sprawy. Polecicie? Polecimy:)

01.12.2013 07:43:56 

Cześć! To jest właśnie dobre, iż wszelki dziś w szkole ma informatykę, lecz później nikt nie kuma jak się z excelem sensownie obejść :P Ja tak przynajmniej miałem i musiałem się douczać na stacjonarnych kursach, między innymi organizowanych przez kursy komputerowe Warszawa. Mogę ich polecić, bo nieco przystępnie prowadzą te zajęcia. Nawet jak ktoś był zupełnie zielony to się czegoś nauczy.

02.12.2013 22:23:22 

Siemka! Tak szczerze powiedziawszy to z początku byłem trochę niechętny jak przyszedłem na pierwsze zajęcia do Warszawy. Bo ogólnie niezwykle intensywnie trzeba tutaj popracować. Ale taki tryb powoduje, że naprawdę się zdobywa praktyczne umiejętności. Z początku Access to była dla mnie czarna magia, a dziś śmigam, aż miło :)

03.12.2013 07:14:27 

O ile chodzi o stacjonarne kursy w stolicy, to ja jestem w trakcie robienia szkolenia z Office, który organizuje portal kurs komputerowy warszawa na kursy-komputerowe.com. Bardzo fajne prowadzenie zajęć, elastyczny grafik zajęć, idealny dla osób pracujących zawodowo, niezłe ceny. Polecam:)

04.12.2013 13:50:54 

Dobry dzień wszystkim! Ja projektowania stron uczyłem się najpierw w domu sam, potem na studiach, a ostatnio u zawodowców ze szkoły kursy komputerowe we Warszawie. HTML i CSS rozpykałem dzięki nim na cząstki elementarne, więc serdecznie polecam:)

05.12.2013 11:13:12 

Komputerowe kursy z worda, powerpointa, excela, visual basic organizuje stronka firmowa. Oferta wszechstronna, co jest fajne, bo w jednym miejscu można ogarnąć całą informatykę praktycznie :) Jeden kurs skończyłem teraz idę na następny. Niezmiernie mi się to przyda w pracy.

06.12.2013 15:06:03 

O ile chodzi o kursy dla zawodowców, którzy chcieliby jeszcze się rozwinąć np. w tematyce PHP to nie wiem gdzie warto się zgłosić, ale jeśli chodzi o początkujące osoby to niezwykle fajnie pracują wykładowcy z tej firmy. Dobra atmosfera do nauki, przyjazne podejście do każdego kursanta. Zachęcam!

07.12.2013 08:55:03 

Witam! Powiem wam, iż jeśli chodzi o kursy z excela to byłem na kilku i wrażenia mam nieco zróżnicowane. Ogólnie powtarzał się problem zbyt olbrzymich grup. No nie da się w grupie, gdzie jest pięćdziesiąt ludzi czegoś nauczyć sensownego. W sumie całkiem fajnie rozwiązali tę sprawę na stronie firmowej z kursami komputerowymi. Grupy są wąskie, więc można intensywniej pracować i szybciej się nauczyć konkretów. A co tu mnóstwo gadać excel jest uciążliwy, więc tak hop siup nie da się go dobrze opanować.

08.12.2013 09:35:05 

Co do kursów z MS SQL to mogę polecić stronę. Zatrudniają osób, którzy mają wielkie doświadczenie w tym temacie oraz co najistotniejsze potrafią się tą wiedzą podzielić z kursantami. Absolutnie każdy może to załapać na przyzwoitym poziomie. Skoro ja się nauczyłem oraz pracuję z SQL na luzaku to każdy załapie :)

09.12.2013 20:27:32 

Jeśli chodzi o stacjonarne kursy w stolicy, to ja jestem w trakcie robienia szkolenia z Office, który organizuje portal kurs komputerowy warszawa na kursy-komputerowe.com. Bardzo fajne prowadzenie zajęć, elastyczny grafik zajęć, perfekcyjny dla ludzi pracujących zawodowo, niezłe ceny. Polecam:)

Ostatnio dodane posty

Dzień dobry, powiem szczerze, że nie wiem, jaki laptop dla grafika jest najlepszy. Jednak mogę polecić Ci kilka stron, gdzie warto szukać takich informacji. W internecie znajdziesz blogi, a także rankingów dotyczących różnych laptopów.

Ciężko jest mi teraz powiedzieć, jaki laptop do 3000 najlepiej kupić. Moim zdaniem powinieneś poczytać w internecie na temat różnych modeli, aby wybrać dla siebie najlepszy pod względem technicznym.

Ja niestety nie powiem Ci, jaki laptop nabyć, niemniej jednak mogę podpowiedzieć, że w sieci jest dużo stron i blogów, na jakich ludzie piszą, które laptopy nabyć i do jakiej kwoty. Przedstawiają tam inne parametry, więc można sobie porównywać inne modele.

© Copyright Wiescinaforum.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.