Każdy szuka czegoś ciekawego.

Masz problem, napisz !

NOWE MOŻLIWOŚCI

Nowy system forum pozwala na dotarcie jeszcze dalej.

NA TOPIE

Nasze tematy, porady są wysoko w topach.

STATY NA PLUS

Wysokie pozycje powodują większe zainteresowanie.

Wieści na forum o firmach

Czy przegrywanie vhs jest dobrym pomysłem?

Strona główna > Sprzęt elektroniczny > Kina Domowe > Czy przegrywanie vhs jest dobrym pomysłem?

Czy przegrywanie vhs jest dobrym pomysłem?

16.08.2014 00:11:11 

Dzień dobry. bardzo ale to bardzo pilnie potrzebuje adres firmy zajmującej się przegrywaniem filmów z formatu vhs na dvd.

Bardzo proszę o pomoc!!!

17.08.2014 07:32:25 

Cześć. Niesłychanie podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go troszkę podkradnę. To bardzo dobry pomysł na stworzenie bardzo oryginalnego filmu z tego tak bardzo znaczącego wydarzenia.

18.08.2014 20:59:42 

Hej.
Dzięki właśnie takiej nowoczesnej technice można spokojnie sobie umilić życie ponieważ można spokojnie wrócić do przeszłości.

19.08.2014 20:29:06 

Witam.

Dzięki niezmiernie za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

20.08.2014 20:21:46 

Hej. Ale to szkoda wielka. Ja uwielbiam oglądać właśnie filmy z takich różnych wydarzeń. Ostatnio nawet na spotkaniu po latach klasy z liceum oglądnęliśmy taki film wspólnie, było dużo śmiechu i dużo łez nim spowodowanych. To niesamowite jak się pozmienialiśmy.

21.08.2014 07:18:33 

Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, która ma to zrobić?

22.08.2014 21:29:57 

Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, jaka ma to wykonać?

23.08.2014 17:45:56 

Witam. Szukam i poszukuję pomysłu na super prezent dla moich rodziców. Akurat w tą niedzielę obchodzą dwudziestolecie zawarcia związku małżeńskiego. Jestem w kropce albowiem chce im sprawić przyjemność a nie chciałabym samych kwiatów im dawać.

Pomocy!

24.08.2014 07:37:36 

Witam. Ja w takim momencie przeszukiwałam Internet i kliknęłam na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl. Okazało się iż dzięki temu nie miałam problemu z prezentem. Rodzice niezwykle się ucieszyli iż mogli ponownie zobaczyć dzień swojego szczęścia razem z nami i z bliskimi im osobom.

To jest najlepszy pomysł na rocznicowy prezent.

26.08.2014 22:02:19 

Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

12>>

Ostatnio dodane posty

Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Teraz wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

Cześć. Jestem zrozpaczona ponieważ znalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

Witam. Szukam i poszukuję pomysłu na super prezent dla moich rodziców. Akurat w tą niedzielę obchodzą dwudziestolecie zawarcia związku małżeńskiego. Jestem w kropce albowiem chce im sprawić przyjemność a nie chciałabym samych kwiatów im dawać. Pomocy!

© Copyright Wiescinaforum.biz.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.